Přihlásit seForgot your password?

Kategorie

Odběr novinek

KATALOGY

PREZENTACE PRODUKTŮ

O společnosti Lafra Safety s.r.o.

Jsme firma která, se v roce 2013 stala partnerem společnosti Canis Safety a.s. a primárně se zabýváme distribucí ochranných osobních pracovních pomůcek:
pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, zboží pro práci ve výškách a na ochranu zraku, sluchu, dýchacích cest a hlavy. Nabízíme také široký sortiment reflexních oděvů. Specializujeme se na řady jako jsou LUX, ORION, VENATOR, VISION, WAITOMO, obuvi DOG, Steel Safety, DR. CORK, GOTEX, ISLAND, ROAD, ROCK, STONE a respirátorů SPIRO.


Jsme také distributorem několika prestižních evropských značek jako 3M, ANSELL, ANTICUT, BESTARD, DUPONT, KIMBERLY CLARK, MAPA, OKULA, PROHELM, PROTEKT, SAD a   pracovní obuvi BAŤA Industrials.


To vše je doplněno o možnost zakázkové výroby pracovních oděvů a potisků dle přání zákazníka.
V nabídce naleznete i pánské, dámské, dětské volnočasové, sportovní oděvy, obuv a doplňky jako jsou šály, kšiltovky, rukavice, ponožky, doplňky pro obuv a mnoho dalšího.
V naší prodejně v Uherském Hradišti, ulice Milíčova 470 o rozloze cca. 300 m2 naleznete veškerý sortiment který prezentujeme na webových stránkách. Obslouží Vás proškolený a ochotný personál, který Vám poradí a nabídne širokou škálu možností jak se při Vaší profesi chránit. Vyberou si u nás ale i rybáři, myslivci, kuchaři, zdravotníci, sportovci nebo kutilové.


Našim zákazníkům můžeme nabídnout i vybraný sortiment drogerie a úklidových pomůcek.
Cílem naší společnosti je nabídnout zákazníkovi všestranný a ucelený sortiment, komplexní doprovodné služby, profesionální jednání, pozitivní přístup v jednání ale především kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny.


Prohlédněte si prezentaci našich produktů na našem druhém webu: www.pracovni-odevy-uherske-hradiste.cz